6. Fotoğraf Kursu Sertifika töreni yapıldı.

sertifika dönemi (5)

 

 

Törenimiz 14 ŞUBAT günü Akfad Salonunda yapıldı.sertifika dönemi (5)

 

sertifika dönemi (4)

sertifika dönemi (2)sertifika dönemi (3)

 

Pervasız Gazetesinden Haberimiz;

pervasız (600 x 552)Sekiz hafta süren fotoğraf eğitimi kursunun sertifika dağıtım töreni 14 Şubat 2015 Cumartesi günü  saat 18. 30 da,Yeni Belediye İş Merkezi 4.Kattaki yerinde Akşehir İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mahmut İşcan’ın , dernek üyelerinin, kursiyerlerin ve fotoğraf sevdalılarının katılımıyla gerçekleştirildi.

AKFAD Yönetim Kurulu Başkanı Berna Büyükerdem, 14 Şubat  gibi anlamlı bir günde sertifika dağıtım töreni yapmaktan duydukları mutluluğu belirtirken, fotoğraf çalışmalarının sürekli olacağını, her Salı akşamı saat 20.00 de dernekte toplantıların olacağını, istekler doğrultusunda yapılacak fotoğraf gezilerine kendilerini beklediklerini  söyledi.

AKFAD Onursal Başkanı A. Kamil ÖZUS yaptığı konuşmasında ise derneğin bugünlere gelmesinden dolayı duyduğu mutluluğu belirtti. Konuşmaların ardından sertifika dağıtım törenine geçilerek,  derneğin en küçük kursiyerleri M. Ömer Arslan ile Yağız Yılmazoğlu’na sertifikaları verildi. Diğer kursiyerlerin de sertifika dağıtımlarının ardından, dernek üyeleri  Celil Geçer-Yusuf Kezer-Cafer Barış-Hulusi Emir-Alpay Kantarcı ve Ömer Demirezen’in doğum günlerini kutlamak için kesilen pastalar eşliğinde, seminer döneminin değerlendirilmesi ve dernekten beklentiler görüşüldü.

link için tıklayın